Gitara czyli świat poza klawiszami

Gitara, poprzez grę na niej, jest w stanie rodzić zarówno dobre jak i niewłaściwe nawyki. Warto zaradzać im, aby nie utrwalały się na zawsze, co mogłoby przynosić niepożądane skutki. Jednym z nich jest marna jakość gry w oczach swoich znajomych lub innych osób, które miałyby adresatami muzyki granej przez taką osobę. Każda z tych osób oraz postronni wiedzą,, jak ciężko zmienia się złe nawyki na te prawidłowe. Ma to wspomagać książka trzech autorów – Piotra Zaleskiego, Jaremy Klicha oraz Marka Zielińskiego.

Struny gitarowe, zobacz jak dobierać: http://gitarowe.pl/2013/12/13/czy-grubosc-strun-do-gitary-elektrycznej-jest-wazna/

Są oni specjalistami z wrocławskiej Akademii Muzycznej, stąd można mieć gwarancje, że ta pozycja książkowa została napisana przez fachowców. Może ona pomóc w stopniowym eliminowaniu wad podstaw bądź technik. Natomiast, gdy sięgnie się po nią stosunkowo wcześnie, to błędy zdoła się całkowicie wyeliminować i to najlepiej raz na zawsze. Stąd też ta książka będzie bezcenna dla każdego adepta gry na gitarze. Pomimo, że jest polecana przede wszystkim nauczycielom gry na gitarze, to mogą z niej korzystać również sami zainteresowani.