IRA – LEGENDA POLSKIEGO ROCKA ZAGRA 1 MAJA NA GITAROWYM REKORDZIE GUINNESSA WE WROCŁAWIU!

Zespół IRA zagra w Koncercie Gwiazd Gitarowego Rekordu Guinnessa 1 maja w Hali Stulecia we Wrocławiu!

Wcześniej Artur Gadowski z kolegami z zespołu dołączą na Gitarowej Orkiestry i pomogą tysiącom gitarzystów przyjeżdzącym do Wrocławia z całej Europy ustanowić nowy GITAROWY REKORD GUINNESSA!

IRA to polski zespół rockowy, pochodzący z Radomia. Powstał w 1987 roku, a zadebiutował w roku 1988, na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Pierwsza płyta zespołu – „IRA” – ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta „Mój dom”, a następnie „1993″ i koncertowa „Live” odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do grona czołówki polskich zespołów rockowych. Pochodzące z tych albumów przeboje, takie jak: „Nadzieja”, „Mój dom”, „Bierz mnie”, „Wiara”, czy „California” do dziś rozgrzewają publiczność podczas koncertów zespołu.

KONCERT GWIAZD towarzyszący biciu Gitarowego Rekordu Guinnessa rozpocznie się o godz. 17.00 w Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1.

Swój udział w koncercie potwierdził juz najwybitniejszy skrzypek świata NIGEL KENNEDY który wystąpi w specjalnych programie z utworami Jimiego Hendrixa.

Dla uczestników Gitarowego Rekordu Guinnessa przygotowane będą zniżkowe bilety dostępne 1 maja podczas rejestracji.

1.05.15 godz.17.00 Hala Stulecia, Wrocław, ul. Wystawowa 1
Thanks Jimi Festival 2015 – Koncert Gwiazd
NIGEL KENNEDY „Hendrix Project”
IRA
miejsca stojące (płyta): 40 zł – do końca marca
miejsca siedzące (trybuny): 60 zł – do końca marca
Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, rezerwacje: [email protected]