Szukasz dobrego interfejsu i zastanawiasz się nad doborem do niego wtyczek?

Szukasz dobrego interfejsu i zastanawiasz się nad doborem do niego wtyczek? Serwis Musoneo.pl przedstawił działanie standardowych wtyczek UAD-2 dołączanych do interfejsów Universal Audio Apollo 8 i Apollo Twin. Powstały we współpracy między innymi z firmami Ampex, Lexicon, Neve, Moog, Roland, SSL i Studer, dzięki czemu zapewniają ciepłe, analogowe brzmienie.

Można się przekonać, że znakomicie odnajdują się w miksie. Dowodem jest film >> kliknij tutaj. W dodatku nie obciążają procesora komputera, są bowiem obsługiwane przez DSP wbudowane w interfejsy.

Z wtyczek Universal Audio korzystają znani na całym świecie realizatorzy i producenci muzyczni, np. Andrew Scheps (współpraca z Red Hot Chili Peppers, miksy Adele), Darrell Thorp (współpraca z Radiohead), Billy Bush (współpraca z Garbage, Korn), czy Damian Taylor (współpraca z Metallicą, The Prodigy).

Zobacz też testy interfejsów przygotowane przez portal Musoneo.pl
Test Apollo Twin
Test Apollo 8

Przypominamy, że kupując dowolny interfejs Apollo w wersji rackowej, tj. Apollo 8, Apollo 8p, Apollo 16 lub Apollo FireWire, można otrzymać w prezencie UAD-2 QUAD Satellite – profesjonalny zestaw do obsługi wtyczek UAD.