Rewolucyjne programowalne procesory analogowe APB

Analogowe procesory APB-8 i APB-16 to przełomowe urządzenia w formacie 1U marki McDSP. Zapewniają bezkompromisową jakość przetwarzania sygnału analogowego oraz elastyczność, do której przywykłeś w świecie cyfrowym. Możesz kontrolować każdy z kanałów procesorów za pomocą wtyczki AAX, AU lub VST3, aby uzyskać wygodny cyfrowy workflow oraz wydajność prawdziwego analogowego sprzętu.

Najlepsze z dwóch światów
Do procesorów APB-8 i APB-16 dodawany jest zestaw darmowych wtyczek, które kierują sygnał do sprzętu APB i kontrolują jego obwody analogowe. Wtyczki APB zapewniają to, co najlepsze z obu światów: wygodę i dokładność cyfrowego workflow oraz autentyczne analogowe brzmienie. Wśród wtyczek znajdziesz najwyższej klasy kompresory, limitery i equalizery.

Wyjątkowe analogowe brzmienie
Oba procesory są kompatybilne z macOS oraz Thunderbolt 2 i 3, wymagają programu Pro Tools 12.x lub nowszego, Cubase albo Logic. Sam sprzęt jest zbudowany przy użyciu komponentów analogowych z najwyższej półki, zawierających wiele analogowych obwodów nasycających, dzięki czemu możesz wzbogacić swoje nagrania o prawdziwie analogowe harmoniczne. 32-bitowy przetwornik DAC i ADC zapewnia wysokiej jakości konwersję, która pozwala uzyskać ciepły, mocny, prawdziwie analogowy dźwięk.

Programowalne procesory APB-8 i APB-15 z McDSP to przyszłość profesjonalnego przetwarzania dźwięku.