Avantone Pro: Współczesna klasyka

Sprzęt studyjny Avantone Pro idealnie odpowiada na potrzeby tych, którzy stawiają na ponadczasowe rozwiązania.
Pod względem jakości i wyglądu produkty tej marki można uznać za współczesne klasyki, ale w niewygórowanych cenach 🙂

Produkty dorównują lub przewyższają wydajnością i parametrami znacznie droższy sprzęt. Na przykład konstrukcję, charakter i wydajność mikrofonów serii C można bezpośrednio porównać ze świetnymi studyjnymi mikrofonami FET. Zasadniczą różnicą jest ułamek ceny, za jaki kupisz mikrofon Avantone Pro 🙂

Z monitorami sprawa wygląda podobnie. Na przykład monitory MixCube, pierwotnie inspirowane monitorami 5C Sound Cube sprzed kilku dekad, stały się studyjnym standardem, uzyskując nieprzeciętne wyniki sprzedaży. Za sukces MixCube odpowiada modyfikacja brzmienia w stosunku do oryginałów. Pozwoliła ona uzyskać gładką, bardziej przejrzystą górną część pasma z rozszerzonym basem, a jednocześnie zachować oryginalny charakter pierwowzoru.

Wszystkie mikrofony, monitory czy wzmacniacze Avantone Pro powstały z wielką dbałością o oryginalny wygląd i ergonomię.

Podzespoły zostały skonstruowane i wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym sprzęt jest solidny i niezawodny.
Za przykład weźmy niewielkie mikrofony instrumentalne z parą obrabianych maszynowo wpustów w korpusie. Dzięki nim mikrofon doskonale trzyma się w uchwycie antywstrząsowym. Natomiast w obudowie kapsuły nie znajdziesz żadnego plastiku, który można złamać 🙂

Audiostacja jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki Avantone Pro. Sprawdź ofertę Avantone Pro i wybierz sprzęt do swojego studia.